Kurumsal

Kuruluş

Teknolojiyi ve yenilikleri yaşama dönüştürme ümidiyle faliyete geçen Esse reklam; 1990 yılında hizmetine başlamıştır. 20 kişilik profesyonel kadrosu ve 5 araçlık montaj ekibiyle profosyonellikle hizmetine devam etmektedir. Esse reklam 3 önemli aşama olan;proje , imalat ve montaj safhalarını büyük bir hizmet kalitesiyle başarmaktadır.

Esse reklam olarak; kurumsal yapımızdan ödün vermemekteyiz. Yönetim yapısı modern yöntemlere uygun, üretim ile ilgili konulardaki yenilikleri takip eden yeni teknolojik gelişmeler ve buluşları bünyesinde bulunduran, doğaya ve insan sağlığına önem veren anlayışımız ile sağlamış olduğumuz kaliteli ürün ve hizmetler ile iç ve dış pazarlarda aranılır bir firma olmanın gururunu yaşamaktayız.


Misyon & Vizyon

Misyon

Tecrübelerimiz, modern ve teknolojik alt yapımız ile müşterilerimizin isteklerini ve gelecekteki beklentilerine en profesyonel  şekilde yanıt vermek. Bunu yaparken dürüst ve çevresine değer katan, doğaya ve çevresine saygılı, çalışanlarının ve etkileşim içinde bulunduğu insanların sağlık , emniyet ve çevre güvenliğine çok dikkat eden bir kuruluş olmaya önem veriyoruz.

Vizyon

Esse reklam;  Ankara olmak üzere Türkiye geneli , gerçekleştirmiş olduğu projelerdeki kaliteli ve başarılı projeleri , teknolojik ekipmanları ve uzman kadrosuyla sektöründe başarılı ve aranılan  kuruluş olmuş ve olmaya devam etmektedir.


Kalite Politikamız

Kuruluşumuz yönetim, tasarım ve imalat bölümlerinde olmak üzere müşterinin talepleri doğrultusunda yapılacak, kalite bilincine sahip ekiplerimizle ışıklı-ışıksız tabela sistemleri, Led display ekranlar, akaryakıt istasyonları dış cephe kaplamaları,ve kurumsal tanıtım hizmetlerini gerçekleştirmeyi devamlı gelişme, kalite ve yenilikçilik adına gerekli yaptırımları yapmayı ve müşteri memnuniyetini bir ilke olarak kabul edip  sektöründe başarılı ve aranılan bir kuruluş olmayı mevcut yasa ve mevzuatlara uymayı amaç edindik.


Temel İlkelerimiz

Müşteri memnuniyeti, kuruluşumuzdan bu yana ödün vermediğimiz başarımız, müşteri şartlarının önceliği, çevreyle ve ekip arkadaşlarıyla var olan yapıcı ve tamamlayıcı yaklaşımlarımızın sayesinde; kaliteli ve ileri teknolojik şartlarla ve ekipmanlarla hizmet vermek, çevre yönetim sistemi ile çevresel, yasal ve güncel gelişmeler çevresinde belirlemek, kaliteli yönetim sistemi ile sürekli değiştirilebilir bir modern çalışma sağlamak  ,kaza risklerini en aza indirebilmek,kaliteli ürün , çalışanlarımızın bağlılığını enerjisini ve motivasyonunu arttıracak bir çalışma ortamı oluşturmak, çalışanlarımızın gelişimine ve eğitimine yardımcı olmak bu ortamın geliştirilmesi için teknik alt yapıyı oluşturmak, şirketimizi nitelikli personel açısından çekici kılmak, çalışmakta olan nitelikli personellerimizin başarılı ve eğitimli olmalarını sağlamak.


Kalite

Esse Reklam; doğal afetler dışında fonksiyonel ürün hatalarına karşı ürünlerimiz 2 yıl garantilidir.

Ulusal ve uluslararası standartları takip ederek müşteri memnuniyeti amaçlı yenilikçi, yaratıcı yaklaşımları arttıracak eğitimlerin gerçekleştirilmesi sonucunda her geçen gün üretim ve kalitesini arttırmayı kendine ilke edinmiştir.