Haberler

Merdiven Altı Tabelacılara İnanmayın

Sizin karşınıza bu konu üzerine bir blog yazmak istemezdim ama artık bizim sektörümüzde o kadar çok merdiven altı tabelacılar varki bizim işimizi yapmamıza engel oluyorlar siz müşterimizi bilinçlendirmek bizim görevimiz siz siz olun firması olduğundan emin olmadığınız kimseye iş yaptırmayın Ankara reklam ve tabela sektöründe o kadar fazla dolandırıcı iş bağlamaya çalışan insan varkı haksız kazanç elde ediyorlar üstelik bizim firma adreslerimi telefonlarımızı bile veriyolar biz elimizden geldiğince bu dolandırıcıları piyasadan silmeye çalışıyoruz ama tüketicinin dikkati bu konuda çok önemli en azından vergi no istemeniz bile onları korkutmaya yeter 

Ayrıca esse reklam olarak ücretsiz reklam danışmanlığı hizmeti veriyoruz yardımcı olmamızı istediğiniz herhangi bir durumda bizlerle iletişime geçebilirsiniz

 

Esse Reklam Tabela Ankara da Sekrörün En İyisiyiz

Genç dinamik aktif kadromuzla ülkemize ve başkentimiz Ankara ya tabela  reklam sektöründe yeni bir çağ başlatıyoruz ülkemiz bu günlerde genç nesillere ihtiyacı var bizde genç nesil olarak babamızdan kalma bu mesleği hem ülkemizde hemde yurt dışında kendimizi geliştirmek için elimizden geleni yapıyoruz. En yeni ürünler en yeni sistemler en mükemmel makinalarla en en en iyisi olmak için uğraşıyoruz amacımız müşterilerimize en iyisini sunmak adımızı tüm Türkiye’de duyurduk simdi sıra sizde daha bizimle çalışmadınız mı? Arayın ücretsiz reklam danışmanlarımızla konuşun ve sizde fark yaratın en iyisi olmak bunu gerektirir.

Ankara Reklam Tabelada Büyük Kampanya Yaz Kampanyaları İçin Sizde Arayın

ANKARA’DA BÜYÜK KAMPANYA 

Yaz geldi yenilikler olması gereken zamandayız sizde tabelanızdan reklamınızdan sıkıldınız ve yeni tabelamı istiyorsunuz tabelasını değiştirenlere büyük indirimler yeni tabela yaptıranlar yeni dekorasyonlar hepsi burada yaz kampanyaları tabelalar yönlendirme levhaları matbaa ürünleri reklama dair ne varsa kampanyada büyük kampanyaya sizde hazırsanız iletişime geçin ve reklamınız ve siz fark edilin.

Reklamın iyisi kötüsü olmaz en büyük yatırım reklamdır Ankara reklam tabela da 1 numarayız üstün referanslarımızlar Ankara reklam sektöründe hep hedefimiz en mükemmelidir Ankara reklam tabela üzeri kampanyaları öğrenmek için sende ara ….

Ankara Reklam ve Tabela Üzerine Merak Uyandıran Blog

Esse reklam olarak artık bir blog sayfamız var. Reklam ve tabela üzerine merak edilen her şey bu blog yazılarımızda olacaktır. Yazılar tamamen esse reklama aittir eğer sizinde merak ettikleriniz varsa mail atarak veya iletişim numaralarımızı arayarak bize ulaşabilirsiniz Esse reklam ailesi olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermek bizim için bir onurdur. Blog sayfasını web sitemize de ekleyeceğiz ama bura yada bir link olarak bir eklenti bırakacağız. Şimdiden çok teşekkür ederiz.

Blog sayfamızı ziyaret etmek isterseniz adresimiz: www.essereklam.blogspot.com.tr

Ankara reklam tabela

Esse reklam kalitenin ve reklamcılığın profesyonel temellerini atmasından bu yana ankara’da reklam ve tabela alanında uzmanlaşmaya ve kurumsallaşmaya devam etmektedir

Ankara reklam ve tabela  üzerine profesyonlleşen esse reklam 1000 lerce tedarikçisi ile günümüz koşullarında malzeme ihtiyaçlarını doğrudan termin etmektedir . Reklamcılık baskı ve tabela modernizasyonun Ankara da yoğun gelişen ihtiyaç ve beklentilerini karşılayan kaliteli ürün ve hizmetleri sağlamak ve yaşamlarını daha iyi kılmak Esse reklam’ın  ankara reklam ve tabela olarak öncü görevlerindendir.

 

Esse reklam ve tabela ankarada kaliteden ödün vermeden, profesyonel tasarımlarıyla tabelanızı fark ettiriyor

Esse reklam ve tabela  Fenomen Ankara‘da teknolijiye ayak uyduran firma yapısı ile müşteri memnuniyetini ön planda tutmuştur.

Ankara Tabela Reklam Tabela Sistemleri olarak tüm atüm reklam ürünlerimiz ve ürün kalitemizle, konusunda uzman kadromuz ve 15 yıllık tecrübemizle siz değerli müşterimize hizmet vermekteyiz.

Ankara tabela ankarada tabela arayan müşterilerimizin taleplerini profesyonel ve etkin bir  bir şekilde uygulamak için ankara reklam  ofisimizde sizleri bekliyor.

Polikarbon Nedir?

Polikarbon, tamamen plastikten üretilen ve daha çok inşaat sektöründe kullanılan bir yapı levhasıdır. Özellikle aydınlatma için çok fazla tercih edilir. tabela levhalarında genellikle folyo kaplama kullanılır ışık geçirgenlığınden dolayı estetik bir görünüme sahiptir. bütçe açısındanda makul fiyatlardadır.

Kutu Harf Nedir?

KUTU HARF NEDİR: Kutu harf tabelalar çok çeşitli malzemelerle üretilen, firmaların isim ve logolarını Router ve Lazer olarak bilinen cihazlarla keserek harf şekline getirilen uygulamalardır.Ankara reklam firmaları arasında  öncü olan esse reklam  İç ve dış mekânlarda ışıklı ve ışıksız şekillerde kullanılmaktadır.el işçiliğiyle yapılan Bu tür çalışmalar zarif ve ilgi çekici oldukları için özellikle alışveriş merkezleri gibi kapalı ortamlarda daha çok tercih edilmektedirler.

Kutu Harf Tabela Nasıl Yapılır?

Ankara reklam olarak Kutu harf tabela yapılmadan önce tasarım işlemleri gerçekleştirilir. Kullanılacak malzeme ayarlandıktan sonra harfler Router ve Lazer yardımıyla belirlenen ölçülerde kesilir. Bu harfler kullanılan malzemeye göre boyanır, boya seçiminde hava şartları dikkate alınmalıdır.ankara reklam Kaliteli boyalar tabelanın paslanmasına engel olur. Kutu Harf Tabela tasarlanışına göre bir araya getirilir. Montajı ve konumu kontrollü ve uzman kişiler tarafından yapılmalıdır.

 

Kutu Harf Tabela Çeşitleri

Fileli kutu

Plexiglas Kutu

Dekota Kutu

Alüminyum Kutu

Paslanmaz Krom Kutu

Pirinç döküm harf

Köpük Kutu

Kutu Harf Tabelanın Sağladığı Avantajlar

 

Kutu Harf Tabelalar firma  ismini en iyi tanıtan çeşididir. Bu çalışmalar, açık ve kapalı ortamlarda çok kolay kullanıma sahıptir. ve genelde büyük boyutlarda yapıldıkları için müşteriyi direk etkilerler. Birçok çeşidi olan bu reklam levhaları kibar duruşları ile birçok şirketin tercihidir, özellikle alışveriş mekânları için çok idealdir.

 

Firmanın renklerini ve logosunu çok iyi ifade eder. İnsanların yoğun olduğu yerlerde bile işletmenin fark edilmesini sağlar. Canlı renklerle yapılan levhalar şirketinizin reklamını yapacak ömre sahiptirler. Siz de kutu harf tabela ile markanızın farkındalığını en kalabalık ortamlarda bile artırabilirsiniz!

Kayan Yazı Nedir?

Ankara reklam kayan yazı , müşterilerin dikkatlerini daha cok çekmek için projelendirilmiş yazı şeklinde hareket eden görsel sistemlerdir.

Ankara Reklam, ilan, tanıtım, indirim ve özel amaçlarınız için tasarlanabilicek çeşitli boyut, renk ve özelliklerdeki kayan yazılardır. Restaurantlar, hoteller, fuarlar, küçük ve büyük işletmeler ve elektronik dükkanlarında var olmak üzere bir çok projede  kullanılabilir.

firma personellerının kullanabilmesi için küçük boyutlarda üretim ve tasarımıda  mevcuttur. ankara reklam Elektronik kayan yazı ve LED tabela sistemleri afiş ve posterlerden daha çok dikkat çektiği psikolojik olarak kanıtlanmıştır.

üretiminde kayan yazı panelleri ,ankara reklam  data kablosu,led motoru,çerçeve köşebendi ve akıllı vida kullanılmaktadır.

3D Wall Spline

Spline  duvar, tavan ve tabela alt zemin uygulamaları için dekorasyon sektörünün en yeni dekoratif üründür.

ankara reklam modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir forma sahiptir.

spline 2 farklı malzemeden  imal edilmektedir;

2,5 mm kalınlığında olan polimer teknolojisinin günümüz endüstriyel uygulamalarında sıklıkla kullanılan plastiklerden imal edilmektedir.

Optik özelliği ve ışık geçirgenliği olan akrilik esaslı plastik malzeme ankara reklam firmaları arasında satışı yapılmaktadır

Işık geçirgenliği olmayan , yüksek görsellik kalitesi olan ABS malzeme, Metalik renk ve Dekoratif renk uygulamaları yapılmaktadır.

Ürünlerin paketlemesi ve nakliyesi ile ilgili olarak; ankara reklam 

Ürünlerin 1 kolisinde 1 m2: 25 adet malzeme bulunmaktadır, Koli ebadı 28x33x18 cm ve Koli ağırlığı 5,5 kg.

Ürünlerin Montaj ve Aydınlatması;

Ürünlerin montajı için önceden duvar ya da tavana herhangi bir karkas – iskelet kurulumuna gerek yoktur, gerekli olan şeyler sivri uçlu vida ve şarjlı matkaptır. ankara reklam Uygulama yapacağınız duvarın Alçıpan – Betopan ya da Ahşap(mdf) olması montajınızı kolaylaştıracaktır.

Aydınlatma işlemi ürünlerin arkasından dizgi LED ile yapılmaktadır, tavsiye edilen uzun ömürlü 3 çipli dizgi ledlerdir. Ürün üzerinde mevcut led kanalları sayesinde ledlerin döşenmesi oldukça basit ve pratiktir. anakara‘da reklam yaptıracaklar Herhangi bir aydınlatma arızasında kolaylıkla ledleri çıkarıp yenisi ile değiştirme olanağı sağlanmıştır.