3D Dekorasyon

Spline  duvar, tavan ve tabela alt zemin uygulamaları için dekorasyon sektörünün en yeni dekoratif üründür.

modern ve şık tasarımıyla göz alıcı bir forma sahiptir.spline 2 farklı malzemeden  imal edilmektedir;2,5 mm kalınlığında olan polimer teknolojisinin günümüz endüstriyel uygulamalarında sıklıkla kullanılan plastiklerden imal edilmektedir.

Optik özelliği ve ışık geçirgenliği olan akrilik esaslı plastik malzemeIşık geçirgenliği olmayan , yüksek görsellik kalitesi olan ABS malzeme, Metalik renk ve Dekoratif renk uygulamaları yapılmaktadır.Ürünlerin paketlemesi ve nakliyesi ile ilgili olarak;Ürünlerin 1 kolisinde 1 m2: 25 adet malzeme bulunmaktadır, Koli ebadı 28x33x18 cm ve Koli ağırlığı 5,5 kg.Ürünlerin Montaj ve Aydınlatması;Ürünlerin montajı için önceden duvar ya da tavana herhangi bir karkas – iskelet kurulumuna gerek yoktur, gerekli olan şeyler sivri uçlu vida ve şarjlı matkaptır. Uygulama yapacağınız duvarın Alçıpan – Betopan ya da Ahşap(mdf) olması montajınızı kolaylaştıracaktır.

Aydınlatma işlemi ürünlerin arkasından dizgi LED ile yapılmaktadır, tavsiye edilen uzun ömürlü 3 çipli dizgi ledlerdir. Ürün üzerinde mevcut led kanalları sayesinde ledlerin döşenmesi oldukça basit ve pratiktir. Herhangi bir aydınlatma arızasında kolaylıkla ledleri çıkarıp yenisi ile değiştirme olanağı sağlanmıştır.